Menu Zamknij

Wspieraj Klub

Zapraszamy do wsparcia naszego Klubu w realizacji naszej misji – popularyzacji gry w szachy i integrowanie lokalnej społeczności poprzez organizację zajęć szachowych, turniejów szachowym, imprez i wyjazdów szachowych.

Jesteśmy stowarzyszeniem nie nastawionym na osiąganie zysku i nie prowadzimy działalności gospodarczej. Chcemy jednak realizować naszą misję i cele. To wymaga jednak nakładów finansowych, bo choć nie jesteśmy firmą, to ponosimy miesięczne koszty utrzymania Klubu, takie jak czynsz, obsługa księgowa i inne wydatki związane z działalnością (Zarząd nie otrzymuje wynagrodzenia za pracę na rzecz Klubu).

Aby móc stworzyć korzystne warunki do popularyzacji szachów wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, organizować zajęcia na wysokim poziomie, organizować turnieje szachowe, wyjazdy na turnieje, obozy i kolonie potrzebujemy wsparcia finansowego. Klub można wspierać finansowo na kilka sposobów:

Jeżeli jesteś miłośnikiem szachów i chcesz, aby ten sport rozwijał się dynamicznie w naszej okolicy możesz wspierać Klub zostając jego Patronem lub wpłacając dowolną kwotę na nasze konto bankowe – dane do przelewu:

Klub Szachowy „Mikama” Świdnica,
ul. Armii Krajowej 7, 58-100 Świdnica,
Numer rachunku bankowego: 42 1140 2004 0000 3702 8071 1929